STRONA GŁÓWNA

 

Zapraszam Państwa do nowo otwartego Domowego Hotelu dla Psów „Żuławskie Zacisze”.

Hotel prowadzony jest przez Alicję Makowiec - właścicielkę Szkoły dla Psów Hauuu-Ward, instruktorkę szkolenia psów i behawiorystę.

Hotel mieści się w naszym domu, położonym w cichym, ustronnym i spokojnym miejscu na obrzeżach wsi Pordenowo na Żuławach.

40 km od Gdańska, 35 min. jazdy samochodem
27 km od Tczewa, 30 min. jazdy samochodem
22 km od Malborka, 25 min. jazdy samochodem
42 km od Elbląga, 35 min. jazdy samochodem
45 km od Starogardu Gdańskiego, 45 min. jazdy samochodem.

Hotel otwarty jest przez cały rok kalendarzowy i przyjmujemy psy zarówno w święta, wakacje, weekendy jak i w dni powszednie niczym się niewyróżniające.

Nasz hotel jest w szczególności wyśmienitym miejscem na spokojne przeczekanie trudnego okresu Sylwestra i Nowego Roku, dla psów bojących się petard i sztucznych ogni.

Do dyspozycji psów jest hektarowy ogród. Poza tym, usytuowanie hotelu daje wspaniałą okazję do spacerów w plenerze.

Zwierzęta nie są trzymane w kojcach czy specjalnych pomieszczeniach/pokojach - na czas pobytu mieszkają i śpią z nami, stając się tymczasowymi członkami naszego stada.

Zapewniamy opiekę i towarzystwo całą dobę, psy nigdy nie zostają same.

Nasze stado tworzą psy - seniorzy:

W obejściu mieszkają jeszcze cztery koty, przygarnięte dachowce.

W ogrodzie spotkać można także dwa jeże, przyzwyczajone do naszych zwierzaków.

 

Jakie psy przyjmujemy?

Ponieważ w naszym domu mieszkają psy - seniorzy, a w obejściu koty, przyjmujemy wyłącznie psy, które będą potrafiły żyć w zgodzie z naszym stadem.

Nie ma znaczenia wielkość psa ani rasa, nie przeszkadzają nam także suczki z cieczką.

Nie przyjmujemy samców niekastrowanych, ze względu na instynkt znaczenia terenu (obsikiwania wszystkiego), czyli naszego domu.

 

Wizyta zapoznawcza

Przed pierwszym pobytem w hotelu, zapraszamy na obowiązkową wizytę zapoznawczą, celem sprawdzenia czy pies „dogada się” z nami i naszym stadem. Poza tym, pies będzie miał okazję poznać nowy teren w obecności opiekuna.

Na taką wizytę wcześniej należy się umówić.

 

Jak dokonać rezerwacji?

  1. W procesie rezerwacji miejsca hotelowego w pierwszej kolejności niezbędny jest kontakt telefoniczny celem ustalenia dostępności miejsca w wymaganym przez Państwa terminie.

  2. Jeśli termin będzie dostępny, hotel wysyła do wypełnienia „Formularz przyjęcia psa do Domowego Hotelu dla Psów „Żuławskie Zacisze”, który należy jak najszybciej odesłać. Wyżej wymieniony formularz stanowi integralną część umowy.

  3. Kolejnym krokiem jest, umówienie się na obowiązkową wizytę zapoznawczą, która jest warunkiem przekazania psa do hotelu.

  4. Jeśli podczas wizyty zapoznawczej, decyzja zostanie podjęta na TAK ze strony właściciela psa oraz hotelu, zostanie podpisana „Umowa przekazania psa do Domowego Hotelu dla Psów „Żuławski Zakątek” i właściciel dokonuje odpowiedniej opłaty.

  5. Teraz już tylko czekamy na wizytę właściciela z psem oraz wymaganym sprzętem w ustalonym w umowie terminie.

 

Co zabrać dla psa na pobyt w hotelu?

 

 


HAUUU-WARD e-mail   OPUBLIKOWANO  24.07.2023
UAKTUALNIONO  24.07.2023