HISTORIA

 

 

Szkoła dla psów HAUUU-WARD to firma rodzinna. Została założona w 1995 roku przez małżeństwo Agnieszkę i Stanisława Kępka.  Obecnie szkołę prowadzi ich córka - Alicja Makowiec.

AGNIESZKA KĘPKA

Jest współzałożycielką szkoły Hauuu-Ward, biegłym sądowym, udzielającą porad z zakresu terapii zaburzeń zachowań psów (behawiorysta).

Oprócz tego posiada uprawnienia:

  • Międzynarodowego Sędziego Kynologicznego Prób Pracy (nr legitymacji sędziowskiej 348) Związku Kynologicznego w Polsce od 1980 roku,
  • do oceny psów w zakresie: Pies Towarzyszący, Pies Tropiący, Pies Obrończy, Obedience, Agility,
  • do przeprowadzania testów psychicznych psów wszystkich ras.

Jest członkiem Związku Kynologicznego w Polsce oddział Gdynia. Posiada Brązową i Srebrną Honorową Odznakę Związku Kynologicznego w Polsce.

Od ewej: Maja, Albert i Moli Na egzaminie z Panem Sędzią Antonim Brzezichą Pokazy w Galerii Madison Pokazy w Galerii Madison Prowadzenie wystawy w Gdyni U lekarza

 


STANISŁAW KĘPKA

Jest współzałożycielem szkoły Hauuu-Ward, instruktorem w zakresie posłuszeństwa, pracy węchowej, stróżowania i obrony. Był pozorantem i przygotowywał psy w posłuszeństwie, pracy węchowej i obronie do startu na Zawodach i Mistrzostwach Polski.

Posiada Brązową Honorową Odznakę Związku Kynologicznego w Polsce.

Posiada uprawnienia Starszego Instruktora Szkolenia Psów Związku Kynologicznego w Polsce od 1980 roku.

Maja i Moli Szkolenie w Starogardzie Na szkoleniu

 


 

Szkoła dla psów HAUUU-WARD to druga (po GOSTAR z Katowic) najstarsza szkoła dla psów w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w Gdańsku Oliwie a następnie na Gdańskiej Żabiance. Z czasem poszerzyła swój obszar działalności na Tczew (2010r.) i Elbląg (2013r.)

Szkoła jako pierwsza w Polsce:

W całym okresie istnienia szkoły wykształciliśmy kilku instruktorów szkolenia i pozorantów.

Szkoła HAUUU-WARD bierze udział w wielu akcjach i imprezach charytatywnych.

Od 2007 roku prowadzimy bezpłatny program "Dziecko i pies - bezpieczni razem".

Od roku 2013 prowadzimy program partnerski z OTOZ "Animals". Pomagamy schroniskom w Tczewie, Starogardzie Gdańskim i Elblągu lepiej przystosować psy do adopcji poprzez socjalizację, naukę i szkolenie.

 

Od lipca 2014 roku, w każdy wtorek w godzinach 11:00 - 12:00, Pani Agnieszki Kępka współprowadzi audycję "Psie porady w radiu Gdańsk".

 

 


HAUUU-WARD

e-mail

OPUBLIKOWANO  18.05.2000
UAKTUALNIONO 
13.05.2023